
Model LV Iz Lucky Miner rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 3 TH/s za potrošnju energije od 50W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Struja | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Dobit | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50U±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Proizvođač | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Također poznat kao | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Otpuštanje | May 2026 |
| veličina | 109 x 99 x 45mm |
| težina | 370g |
| Razina buke | 38DB |
| vlast | 50U |
| sučelje | WiFi 2.4G |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |